16 червня 2020 року американська компанія Graphika опублікувала звіт, в якому виклала результати свого дослідження дезінформації в інтернеті. Разом з дослідними командами Facebook, Twitter, Medium і Reddit, Graphika вивчила 2500 одиниць контенту, розміщених в соціальних мережах і на локальних форумах від Пакистану до Австралії з початку 2014 року і до квітня 2020 року.
Віктор Бобиренко, політичний аналітик, м. Суми
У Сумах є один дуже недооцінений документ. Автори його назвали "Стратегією розвитку міста Суми до 2030 року". Але це умовно звичайно. І зараз спробую пояснити чому.
Ситуація з епідемією, влада і медицина. Перш за все слід зазначити, що карантинні заходи, що були введені у країні, були зроблені вчасно.
Створення гарного аналітичного тексту – магія. Принаймні так це виглядає для читача. Однак за лаштунками цього процесу – чітке розуміння правил та навичок, які допомагають створити вдалий текст. Використовуючі певні правила, ви завжди зможете написати актуальний експертний текст: від поста у фейсбуці до власної статті. Як випрацювати власний стиль?
Знайшов дуже просту інструкцію, яку Уряд Швеції цього року розіслав в усі 4,8 млн. шведських домоволодінь на випадок війни з Росією. Це при тому, що в них немає воєнного стану і поки що самої війни.
У січні 2019 року Уряд затвердив перелік та склад госпітальних округів Сумської області. Згідно з відповідним розпорядженням Кабінету Міністрів України від 16.01.2019 № 17-р на Сумщині було утворено 6 госпітальних округів: Сумський, Роменський, Охтирський, Шосткинський, Конотопський та Глухівський. Метою створення цих округів є сприяння організації та функціонуванню мережі закладів охорони здоров’я у спосіб, що дозволить забезпечити якість і своєчасність надання…
У психологів існує цікавий термін "синестезія". Наприклад, у багатьох людей жовтогарячий колір викликає відчуття тепла, а синьо-зелений — холоду. Тобто, крім прямого впливу на зоровий нерв, задіюються ще додаткові відчуття, характерні для інших органів. Психологи ХІХ – початку ХХ століть давали яскравий приклад синестезії на дитині, яка вчиться ходити. Дитина бачить якийсь предмет, що її приваблює, вона хоче його взяти,…
Зокрема, на це зверталась увага у ході семінарів по секторальним фінансам, які я проводив як радник з фінансів Сумського "Центру розвитку місцевого самоврядування" у м. Глухів для "північного куща" ОТГ Сумської області.
В 2018 р. основні зміни в системі фінансування медичної допомоги відбувалися в первинній медичній допомозі - для сімейних лікарів, терапевтів та педіатрів. В 2019 р. розпочинаються зміни в системі фінансування екстреної та вторинної/спеціалізованої медичної допомоги. В контексті цього етапу Уряд поступово затверджує схвалені місцевими адміністраціями межі госпітальних округів.