Версія для друку

Олександр Цілуйко: "Місце сили" будь-якого мера українського міста - це його громада

Олександр Цілуйко: "Місце сили" будь-якого мера українського міста - це його громада

Записав інтерв'ю з Oleksandr Tsiluiko, який на минулому тижні заявив, що йде на вибори міського голови м. Охтирка Сумської області.

Охтирка - одне з ключових міст Сумської області, яке в новому адміністративно-територіальному устрої стало центром укрупненого району, з іншого боку - в результаті реформи децентралізації так і не змогло створити велику міську територіальну громаду.

До місцевих виборів залишилось 99 днів, але фактично виборчі перегони вже розпочато... Багато охтирчан цікавляться чи...

Опубліковано Oleksandr Tsiluiko Неділя, 19 липня 2020 р.

В цьому контексті, я запитав в нього: Які перспективи розвитку має місто? Які можливі точки росту для громади можуть з'явитися в майбутньому? Який формат реновації комунального господарства - водопостачання і водовідведення, теплозабезпечення, ремонт спортивної іінфраструктури, більш підійшов би для відродження амбіцій міста? Що робити з екологічними викликами? І які угоди про міжмуніципальне співробітництво повинні перш за все ініціюватися Охтирською міською ОТГ спільно зі своїми сусідами?

Ну, і насамкінець - про "місце сили" будь-якого мера українського невеликого міста, який хоче змінювати свою громаду в умовах реформи децентралізації.

По темі