Понеділок, 14 вересня 2020 10:33

ХОРУЖЕНКО. proСуми

Місто Суми – одне з найкращих міст в Україні. І точно найкраще місто у світі - для тих, хто тут народився і для тих, хто приїхав сюди пізніше, але полюбив його. І найголовніше – хто пов’язує з містом своє майбутнє.
Це програма про реформи і необхідність змін в цій країні. В дискусіях я створюю проекцію того суспільства, яке буде в Україні після завершення війни.
Проти ночі. Суми. Хаос
Тростянецька міська ОТГ - флагман реформи децентралізації в Україні, яка відповідає критеріям успішної, безпечної та ефективно керованої громади.
#ДумкиВголос - це діалоги Олександра Хоруженка, директора аналітичної  організації  Ukrainian Initiative for the Future з керівником сумського ГО "Клуб Шанс" Андрієм Букіним про реформи в країні, війну реальну на фронті та невидиму війну в тилу, але з тим самим ворогом. 
Серія відвертих діалогів між двома сумськими експертами: Олександром Хоруженком та Віктором Бобиренком про країну, де "всі ми - президенти", де всі ми несемо відповідальність за країну. Наша зброя - слово. І ми розповідаємо Вам правду. Говоримо про те, чим все це завершиться.
Сумська міська об'єднана територіальна громада в новому адміністративному устрої України має формат ЙС.
Якщо місцеві вибори відбудуться у визначений Конституцією термін, українці обиратимуть представників у органи місцевого самоврядування вже у жовтні 2020 року, а тим, хто бажає взяти участь як кандидат, варто починати готуватися вже зараз.
Сергей Курбатов
Серія відвертих діалогів між двома сумськими експертами: Олександром Хоруженком та Віктором Бобиренком з аналітичними роздумами та оцінками подій, що відбуваються в українській політиці акурат перед першою річницю президенства Володимира Зеленського у травні 2020 року.