Дистанційне навчання, запроваджене через карантин, показало прогалини в системі нашої освіти. Вчителі не мають навичок проведення онлайн-уроків, а діти - мотивації до продовження навчання.
#ДумкиВголос - це діалоги Олександра Хоруженка, директора аналітичної  організації theSumy.City з керівником сумського ГО "Клуб Шанс" Андрієм Букіним про реформи в країні, війну реальну на фронті та невидиму війну в тилу, але з тим самим ворогом. 
Надзвичайно важливе для мене інтерв'ю. Oleg Petrenko, голова Національної служби здоров'я Україні у 2018-2019 рр. впевнений, що реформу ніхто не зможе зупинити. Це - цивілізаційна зміна.
В черговій програмі "Realpolitik" на телеканалі "Відікон" [м. Суми] я говорив про новий районний рівень у Сумській області, який буде сформований змість нинішніх 18 районів, вже у червні 2020 року.
Серія відвертих діалогів між двома сумськими експертами: Олександром Хоруженком та Віктором Бобиренком про країну, де "всі ми - президенти", де всі ми несемо відповідальність за країну. Наша зброя - слово. І ми розповідаємо Вам правду. Говоримо про те, чим все це завершиться.
Сумська міська об'єднана територіальна громада в новому адміністративному устрої України має формат ЙС.
Якщо місцеві вибори відбудуться у визначений Конституцією термін, українці обиратимуть представників у органи місцевого самоврядування вже у жовтні 2020 року, а тим, хто бажає взяти участь як кандидат, варто починати готуватися вже зараз.
Сергей Курбатов
Серія відвертих діалогів між двома сумськими експертами: Олександром Хоруженком та Віктором Бобиренком з аналітичними роздумами та оцінками подій, що відбуваються в українській політиці акурат перед першою річницю президенства Володимира Зеленського у травні 2020 року.
Так звана карантинна криза, продемонструвала, що Лисенко і тоді, і сьогодні не готовий до виконання обов’язків мера Сум.