"Під періскопом" з Віктором Бобиренком. Говоримо вам правду, чим все це завершиться...

"Під періскопом" з Віктором Бобиренком. Говоримо вам правду, чим все це завершиться...

Серія відвертих діалогів між двома сумськими експертами: Олександром Хоруженком та Віктором Бобиренком про країну, де "всі ми - президенти", де всі ми несемо відповідальність за країну. Наша зброя - слово. І ми розповідаємо Вам правду. Говоримо про те, чим все це завершиться.

Вже треті сутки не засну
З контєкста вирвали сосну...

З Віктор Бобиренко аналізуємо останні зашквари владної команди, які трапилися на минулому тижні. А також останні дані соціологічного дослідження по довірі до влади, проведеного Центром Разумкова.
Рейтинг Президента Зеленського у червні 2020 року - 25%! Ще місяць тому був - 36,2%.

Слуги, наші рідні торпеди, сосни і просто несексуальні ідіоти - теж молодці, рейтинг 20%! І це ще люди поки наразі тішаться літу, налаштовані миролюбно. Разом зі скороченням доходів у квітні різко погіршилися споживчі настрої. Готуйтеся до останньої осені, дарагіє таваріщі:-))

"Під Періскопом" дивимося на український світ з Віктором Бобиренком і говоримо вам правду, чим все це завершиться.
#6

Нету шулера приема против фарта лоховского...

Порошенко змінився тільки в останній рік до виборів. До цього він був вмурований у стару політичну систему, був її і частиною і будівником.

Зеленський переміг як борець проти системи і на хайпі переміг, але фактично сам став носієм старих парадигм, сам тепер думає, навіть не як Порошенко, а як Кучма і Кравчук – мастодонти і будівники системи.
Але – було як? Володя Петру: Я ваш вирок. А вийшло: ТИ моє дзеркало.

"Під Періскопом" дивимося на український світ з Віктор Бобиренко , і говоримо вам правду, чим все це завершиться.

#5

Підбили політичні підсумки цього тижня в українській політиці з Віктор Бобиренко.

У Шпака магнітофон, у посла медальйон
У цілій суміші новин, яку ще називають інформаційним шумом, виділяються лише емоційні новини. Більшість справжніх новин в топи не потрапляє.
Транш від МВФ отримано.
А під транш Україна взяла на себе багато зобов’язань. Офіційних, у меморандумі. І неофіційних. Не для протоколу. Так от не для протоколу там було таке: не проводьте будьте ласкаві вмотивованих політично переслідувань.
І ось нате. Тільки транш зайшов – Порошенка тут же починають ганяти.

"Під Періскопом" дивимося на світ з Віктор Бобиренко, і говоримо вам правду чим все це завершиться.

#4

Ми з Віктор Бобиренко "Під періскопом" теж трохи журналісти. Публіцисти і політики.

Але зараз будь-хто зі смартфоном - репортер. А якщо ти у facebook робиш контент - так практично главрєд вечірніх новин. Два кліки - і ти зірка Ютубу.
У всьому "винні" айфони, ваші камери і інстаграми. Зараз ні один мусор, ні один губернатор-казнокрад, чи продажний політик не знаходиться в безпеці.
Героїв і подонків ви можете бачити он-лайн за роботою. Головне, не переплутати.
Тому, за Вас всіх!!!

"Під Періскопом" дивимося на світ з Віктор Бобиренко, і говоримо вам правду чим все це завершиться.

#3

Зеленський повертає нас у часи Януковича.

Щоб ви знали, Україна ніколи сама не демократизується. І не здійснює реформ. Просто нам хочеться, щоб було як у них. У Європі. Щоб був євроремонт. А європейці з американцями нам кажуть, що євроремонт спочатку треба зробити в головах.

Тому через Єврокомісію і МВФ нас змушують робити структурні реформи. Кажуть: "Ми вам даємо дешеві кредити – ви робите реформи. Ок?". Але наш народ живе за принципом: "Ми за радянську владу, але у сусідньому селі".

Тому МВФ у нас не люблять. 55% українців не підтримують співпрацю Зеленського з Фондом, за останніми опитуваннями. Люди просто думають, що гроші з неба впадуть. Як у Булгакова у вар'єте.

"Під Періскопом" дивимося на світ з Віктор Бобиренко, і говоримо вам правду чим все це завершиться.

#2

Добрим словом і кольтом можна досягти набагато більшого, ніж просто добрим словом.

Нагадуємо з Віктор Бобиренко, що "всі ми - президенти", як говорив класик рік тому і повинні нести відповідальність за все, що відбувається в країні.
У нас правда немає повноважень. Але на фоні падіння державних інститутів, час діставати свої кольти. А в кого ще немає - терміново купляйте.

"Під Періскопом" дивимося на світ з Віктором Бобиренком, і говоримо вам правду чим все це завершиться.
#ПідПеріскопом
#1