#Realpolitik. Олег Петренко: "Реформи - це про наступні покоління, а популізм - лише про наступні вибори"

Надзвичайно важливе для мене інтерв'ю.

Oleg Petrenko, голова Національної служби здоров'я Україні у 2018-2019 рр. впевнений, що реформу ніхто не зможе зупинити. Це - цивілізаційна зміна.

Говорить, що здоровий глузд остаточно покинув логіку трансформації системи охорони здоров'я в Україні за нинішнього президента. І про те, яких помилок більше не можна припускатись і на які компроміси не можна йти за жодних умов у нашому з вами майбутньому.

НСЗУ ще продовжує тримати свою ділянку фронту поступу до цивілізовних відносин в охороні здоров'я, ту саму "тонку червону лінію". Ось такі команди тільки і утримують нас від хаосу інституційної "спроможності" держави у цей турбулентний час розпилу цінностей принципів та бюджетних коштів...

Бережіть справжніх! Без них завжди не вистачатиме то грошей, то часу, то нормативно-правового регулювання, то совісті.

І його завершальне: "Ми обов'язково виграємо!"
???

Це програма про реформи і необхідність змін в цій країні.

В дискусіях я створюю проекцію того суспільства, яке буде в Україні після завершення війни.

Формат - мінімалістичний. У глядача виникає ефект присутності за столом: нічого зайвого,  проста і зрозуміла манера спілкування без пафосу і зайвої патетики.

Концептуально – це журналістика пояснень, що дозволяє робити складні теми більш доступними, подаючи необхідний контекст в зручній і швидкій для сприйняття формі.

Ми на каналі не пропонуємо ані театралізованого дійства, ані політичних розбірок.

Моя мета скромна — шукати й, якщо вдасться, знаходити відповіді на актуальні та гострі питання.

Проте програма може стати важливим майданчиком для тем, про які звикли мовчати, за умови, якщо самі глядачі захочуть на ці теми реагувати.