#ДумкиВголос з Андрієм Букіним

#ДумкиВголос з Андрієм Букіним

#ДумкиВголос - це діалоги Олександра Хоруженка, директора аналітичної  організації  Ukrainian Initiative for the Future з керівником сумського ГО "Клуб Шанс" Андрієм Букіним про реформи в країні, війну реальну на фронті та невидиму війну в тилу, але з тим самим ворогом. 

Неоголошена війна - ми занадто часто чуємо цей термін. Мало хто замислюються у повсякденні, про те що відбувається, співставляючи факти, щоб зробити якісні висновки.

Сьогодні ми програємо неоголошену війну. Це стосується, і бойових дій, і призначення посадовців, і вироків суду, і діяльності каральної машини.

Тільки той фак, що кожного дня, Україна втрачає по декілька солдатів, вбитими та пораненими, без проведення активних дій,- говорить про те, що наша оборонна стратегія не працює, бо так вигідно ворогу.

107089545 3063504583731061 1700497138107555086 o

На фронті ситуація буде погіршуватися, а в медіа - вона буде активно замовчуватися

Наше місто завжди стояло на українських засадах і традиціях. Сумчани вільно говорили і висловлювали свою думку, навіть в часи присланих донецьких. Сумчани брали активну участь у революціях та акціях прямої дії.

Тож настав час знову вийти на вулицю, щоб довести, що ми проти капітуляції перед ворогом.

Ми проти здачі українських військових!

Ми проти безхребетної позиції центральної влади щодо війни з московією.

#ДумкиВголос_9

Засоби масової інформації – це зброя, яка стріляє. Вони формують відношення на ті чи інші події, процеси, постаті

Підбили інформаційні підсумки цього тижня з Андрій Букін. За його словами, сьогодні засоби масової інформації – це зброя, яка стріляє. Вони формують відношення на ті чи інші події, процеси, постаті.

Це і є інформаційні технології – коли люди все знають, але нічого не розуміють. Сценарії прописуються і дійові особи готуються, паралельно йде розігрів публіки … і в потрібний момент подія трапляється. Її підхоплює один інформаційний канал, потім інший, потім блогери та політики-недоумки і все інформаційний простір заповнена.

Всім байдуже, що відбувається навколо, бо ТОП тема визначена.

#ДумкиВголос_8

На "Великій землі" повинна реалізовуватися політика, а не подорожі Президента України по країні

Поговорили з Андрій Букін про політичний порядок денний.

Цей тиждень буде дуже показовим на прийняття нововведень, що будуть закріплені Верховною Радою. У першу чергу це стосується виборчого процесу. Яким буде місцеве самоврядування стане зрозуміло вже цього четверга. Або зовсім не стане зрозуміло, якщо провалять цю ініціативу, і тоді скоріш за все будуть парламентські позачергові вибори.

Будуть "качати" мовне питання – а це значить, що скоріш за все під цією ширмою будуть намагатися протягнути черговий закон, що дозволить обмеженому колу людей збагачуватися. Вони топчуться по родовим травмам народу і суспільство не може не реагувати, а депутати (їх господарі) як справжні маніпулятори – використовують цей момент для наживи.

#ДумкиВголос_7

"Бубочка" вже не впливає на процеси у цій країні. Він лише "череп", на який натягнули корону.

Поговорили з Андрій Букін про політичний порядок денний.

Дивлячись на весь сюрреалізм української політики, Андрій вважає, що зеленський як посадова особа втратив керівництво цією країною. На його думку, в столиці пройшов "дворцовий переворот".

Його усунули від керівництва і це свідчить про те, що країною керують проросійські маріонетки. Доведення країни до дефолту, нагнітання політичної кризи, дестабілізація ситуації через створення все більших передумов для вуличних протестів, з подальшими провокаціями і їх кривавими розв’язаннями.

Екс-регіонали будуть "топить" президента у всіх ЗМІ, набиваючи свої рейтинги. А на кінець року проведуть позачергові вибори до парламенту. І вже після того проведуть місцеві вибори по регіонам, а можливо і одночасно.

"Бубочка" вже не впливає на процеси у цій країні. Він лише "череп", на який натягнули корону.

Весь цей переворот стався в останні два тижні, як не прикро це констатувати. Проєвропейське крило "зелених" остаточно програло битву за коридори і доступ до "черепа з короною". Рейтинги промосковських партій ростуть, вплив їхніх людей у владі збільшується, останньою краплею буде перезавантаження парламенту під свою більшість.

#ДумкиВголос_6

Москва готує кривавий сценарій для нашої країни... Не на східному фронті

Є фронти, де українці завжди були сильними – це вулиця. Акції прямої дії, продовж всієї незалежності, давали значні результати. І це стосується не тільки Революції Гідності чи Помаранчевої. Акцій щоденно в країні проходить десятки, а може і сотні. Звичайні люди виходять на вулиці, щоб відстояти свої права, поборотися з неправомірною забудовою, вирубкою парків, свавілля правоохоронних органів, поборів в освіті … На цьому фронті, до сьогодні, ми були майже не переможні.

Ворог запускає стратегію, щоб пересічні громадяни не виходили на вулиці з вимогами до влади. Вони хочуть, якщо не захопити вулицю, то максимально маргіналізувати.

Яка в цьому довгострокова стратегія для них, - говоримо з Андрієм Букіним (Андрій Букін), керівником ГО "Клуб Шанс".

#ДумкиВголос_5

З Андрій Букін сьогодні говорили про "польовий етап" впровадження медичної реформи на "вторинці" та "третинці" у Сумській області.

Говорили про реформу охорони, але в контексті подій в країні, які стрімко набирають обертів.

Нічого дивного в цьому не має, так як це звичайненький реванш проросійських сил, які мають своїх людей у різних політичних групах. На фоні світових подій та протистояння відвертих лівих, які скинули свої маски боротьби за права людини, внутрішні конфлікти в країні стають ще більш небезпечними.

#ДумкиВголос_4

Без зайвих прелюдій і прикрас з Андрій Букін називаємо події в Україні своїми іменами.

Сьогодні - про згортання медичної реформи в Україні. В контексті загального згортання проекту "Україна", і поступового його переналаштування в бік російської сторони.

#ДумкиВголос_3

З Андрій Букін дуже відверто поговорили про політичний підсумок цього тижня.

Подивіться - не пошкодуєте.
1. Про інформаційні технології, які використовують наші вороги проти нас, і про те, чому ми програємо інформаційну війну в глибокому здавалося б тилу.
2. Про харківських "варягів" на Сумщині, їх плани і початок війни з сумськими лідерами окремих угруповань.
3. Про міцну дружбу мера Сум Олександра Лисенка з новим губернатором з Харкова, його шанси підти на вибори мера восени 2020 року, і неучасть партії БЮТ в заколоті обласної ради проти "харківських".

#ДумкиВголос_2

З Андрієм Букіним спробували обмінятися думками про те, що сьогдні відбуваєтсья в державі.

Висновки в оперативному плані - невтішні, але в стратегічному - ця ситуація дасть нам такі шанси, яких у нас ще небуло.

Влада на фоні запроваджених карантинних заходів, продовжує йти шляхом капітуляції та злиття української державності. Не дивлячись на епідемію реванш котиться країною.

Агенти московії системно працюють над демонтажем української держави. Президент втратив важилі впливу, як на ситуацію загалом, так і на своє оточення. Події та голосування за закони тільки підкреслюють вплив олігархів, а не керівництво президентом цієї країни. І питання тут полягає тільки в тому чи усвідомлює він це, чи йому зробили настільки комфортне оточення, що король думає, що він керує царством.

Царство ж потроху розсипається, активність проявляють найбільш активні міські голови. Але ми маємо називати речі своїми іменами. Враховуючи ту небезпеку, яка несе в собі пандемія коронавірусу, кожен на містах організовує свій порятунок. Шкода, що часто це можна назвати одним словом - мародерство.

#ДумкиВголос_1