Проти ночі. Суми. Хаос

Проти ночі. Суми. Хаос

Проти ночі. Суми. Хаос


Думаю для чого голова Сумської облдержадміністрації Роман Грищенко задумав безкоштовно почистити статуї Круазі у Сумах, а мер Сум Лисенко за 28 млн. почистити старі палати неврологічного відділення у 4 міській лікарні.

Прямо масони якісь. Будівничі свободи.

Насправді ж, немає у цьому жодної логіки і естетики процесу.

Не придумуйте складні конструкції для тих, хто мислить простими реченнями. Вони просто не розуміють своїх кроків. Хаос. І мародерство.

Проти ночі #1

Проти ночі.Сьогодні вступає в силу постанова парламенту про новий адміністративно-територіальний устрій України.

Нікому не дякую.

Але всіх насправді крутих людей спробував згадати, без яких у Сумській області ця реформа не мала б такого успіху.

Проти ночі #2

Коли дивишся на сумську політику, складаєтсья враження, що всі й@бнулися...

Що ми маємо зараз навіть серед кандидатів у мери? Небажання дивитися в післязавтра, а в більшості випадків - навіть у сьогодні. Якийсь шлях за масовою людиною. Лайками. Бажання сподобатися. А не за стратегіями і серйозними речами.

У громади м. Суми є кілька першородних гріхів.

Перший. Місце міста Суми в українському просторі - є надзвичайно заниженим. Ми стали низько себе цінити, і стали займати не те місце, яке би могли. А це речі не про заводи, не про наявність військової сили тут. Це речі ментальні. Культурні речі.

Другий. Ми занадто легко покладалися у своїй долі на чиюсь сторонню допомогу. Я сам цей шлях пройшов якоюсь мірою. Чужі моделі зручно запозичити, але не комфортно з ними жити. І тоді ти втрачаєш сили, коли не опираєшся на щось своє.

Третій. Ми не знайшли своє місце в країні. Нам внушають дуже скромне місце.

Ми самі себе обезцінили. І це вина "дорослих", - тих, хто керував містом в 90-ті-2000-ті роки. Ви створили медіа, які сформувади дебільного виборця, майже нічого не збудували, програли конкуренцію всім містам-сусідам. Ваші медіа роздули місцевих політиків до надутих величин. Ефіри зайняті тим, що їм надумалось, приснилилось, ми переживаємо їхній психоз. А їх повинно бути менше. Ми громади за ними не бачимо. Вони посадили Суми на вузьку ідентичність. Місту ж насправді є на чому розвиватися.

Проти ночі #3

Скоро "Слуги народу" прийдуть зі своїм карнавалом, а Ви не готові...

Суми таке чудне і трохи дивне місто, в якому давно скомпрометовано сам компромат, дискредитовано дискредитацію і спаплюжено паплюгу...

Ніхто нічому і нікому не вірить у тому випадку, коли це не збігається з його усталеними поглядами... Коли збігається - тоді вірить. Тому фейки від мера Олександра Лисенка - це "самі для себе"... Ні ефекту, ні афекту...

Бочку гавна іспортить дьогтем крайнє сложно у Сумах...

Краще продовжуйте боротися з коронавірусом. Тільки більш творчо. Вибори ж. Скоро "Слуги народу" прийдуть зі своїм карнавалом, а Ви не готові.

Продовжуйте робити заміри і тести... Тільки в маркетах на вході мірять не температуру, а вагу... Можна - кантером... А тести - не на коронавірус, а на IQ

І тривожні щоденні заголовки на сайті Сумської міськради жирними шрифтом: "IQ сумчан за добу трохи зріс".

І маски хай лишаються обов'язково. Але не оце уродство, а як були раніше на йолку... Заєць, вовк, лисиця, ведмедь.

Не будьте такими скучними. Як говорив класик, Вам так ніхто грошей не дасть. А ті, що є - заберуть.

Дані Cost of Living in Sumy: https://www.numbeo.com/cost-of-living/in/Sumy

Проти ночі #4

Були hero. Стали zero. Чи ze!ro, якщо так більше подобається

Це якась странна субстанція, яка до нас приїхала.

Чим вони хороші?

Чого досягли в житті?

В чому їхня ефективність?

Трофімов, той що заст. голови Офісу Президента, під час представлення говорив, що Сумська область непогано виглядає в реформі децентралізації, а харківський прокурор говорив про реформу медицини як свій пріоритет в роботі.

І де все це? Де реформи?

Якесь харківське нашестя з відосіками. В себе дома максимум прокуратура чекає, то вони на гастролі до нас подалися, як цигани на літо з Кицмані до Києва. Онлі бізнес, насін персонал.

Проти ночі #5

Місцеві вибори 25 жовтня 2020 р. можуть стати поворотним моментом в українській представницькій демократії

Скоріше за все, місцеві партії переможуть загальнонаціональні політичні проекти у неофіційному "командному заліку".

Раніше це простіше було зробити через суб'єктів вищого політичного дивізіону. Реформа децентралізації проявила ще одну неочікувану здатність, яку автори не передбачили, коли її конструювали.

У Сумах перемагав колись проект "Нічний дозор", у Львові - "Самопоміч", у Вінниці – "Вінницька європейська стратегія", у Чернігові - "Рідний дім", у Харкові і Одесі - "Доверяй делам".

А поява загальнонаціональної партії мерів "Пропозиція" з хостінгом у Дніпрі свідчить про те, що ідеологія місцевого самоврядування може масштабуватися на всю країну.

Проти ночі #6

Поведінка мера Сум Олександра Лисенка перед виборами схожа на курку, якій відрубали голову. Тіло ще кудись біжить, лапки дергаються, якісь рішення приймаються, але все це неважливо. Все давно вже ясно

Він на сьогодні слабкий як ніколи. Токсичний для думаючих сумчан. Гість з минулого, який нікому не підходить. Але ніхто із сумчан не вірить у перемогу над ним.

З іншого боку, внутрішня політика в країні нагадує маразм. Політика нічого не робити, щоб ні за що не відповідати.

Після виборів ми побачимо парад місцевих суверенітетів. Програвши обласні центри Володмир Зеленський програє і парламентські вибори 2021 року. Країна вже рухається в режимі "місцевого самоврядування". Не президентської республіки, не парламентської. Державна влада девальвує. Губернатори на місцях вже ніхто.

Існуюча конструкція "сумського курятника" остаточно розвалюється.

Прийміть мої найщиріші співчуття, дорогі сумчани. І тримайтесь. Дізастер може бути знатний.

Проти ночі #7