Проти ночі. Ambience

Проти ночі. Ambience

Проти ночі. Суми. Хаос


Думаю для чого голова Сумської облдержадміністрації Роман Грищенко задумав безкоштовно почистити статуї Круазі у Сумах, а мер Сум Лисенко за 28 млн. почистити старі палати неврологічного відділення у 4 міській лікарні.

Прямо масони якісь. Будівничі свободи.

Насправді ж, немає у цьому жодної логіки і естетики процесу.

Не придумуйте складні конструкції для тих, хто мислить простими реченнями. Вони просто не розуміють своїх кроків. Хаос. І мародерство.

Проти ночі #1

Проти ночі.Сьогодні вступає в силу постанова парламенту про новий адміністративно-територіальний устрій України.

Нікому не дякую.

Але всіх насправді крутих людей спробував згадати, без яких у Сумській області ця реформа не мала б такого успіху.

Проти ночі #2

Коли дивишся на сумську політику, складаєтсья враження, що всі й@бнулися...

Що ми маємо зараз навіть серед кандидатів у мери? Небажання дивитися в післязавтра, а в більшості випадків - навіть у сьогодні. Якийсь шлях за масовою людиною. Лайками. Бажання сподобатися. А не за стратегіями і серйозними речами.

У громади м. Суми є кілька першородних гріхів.

Перший. Місце міста Суми в українському просторі - є надзвичайно заниженим. Ми стали низько себе цінити, і стали займати не те місце, яке би могли. А це речі не про заводи, не про наявність військової сили тут. Це речі ментальні. Культурні речі.

Другий. Ми занадто легко покладалися у своїй долі на чиюсь сторонню допомогу. Я сам цей шлях пройшов якоюсь мірою. Чужі моделі зручно запозичити, але не комфортно з ними жити. І тоді ти втрачаєш сили, коли не опираєшся на щось своє.

Третій. Ми не знайшли своє місце в країні. Нам внушають дуже скромне місце.

Ми самі себе обезцінили. І це вина "дорослих", - тих, хто керував містом в 90-ті-2000-ті роки. Ви створили медіа, які сформувади дебільного виборця, майже нічого не збудували, програли конкуренцію всім містам-сусідам. Ваші медіа роздули місцевих політиків до надутих величин. Ефіри зайняті тим, що їм надумалось, приснилилось, ми переживаємо їхній психоз. А їх повинно бути менше. Ми громади за ними не бачимо. Вони посадили Суми на вузьку ідентичність. Місту ж насправді є на чому розвиватися.

Проти ночі #3

Скоро "Слуги народу" прийдуть зі своїм карнавалом, а Ви не готові...

Суми таке чудне і трохи дивне місто, в якому давно скомпрометовано сам компромат, дискредитовано дискредитацію і спаплюжено паплюгу...

Ніхто нічому і нікому не вірить у тому випадку, коли це не збігається з його усталеними поглядами... Коли збігається - тоді вірить. Тому фейки від мера Олександра Лисенка - це "самі для себе"... Ні ефекту, ні афекту...

Бочку гавна іспортить дьогтем крайнє сложно у Сумах...

Краще продовжуйте боротися з коронавірусом. Тільки більш творчо. Вибори ж. Скоро "Слуги народу" прийдуть зі своїм карнавалом, а Ви не готові.

Продовжуйте робити заміри і тести... Тільки в маркетах на вході мірять не температуру, а вагу... Можна - кантером... А тести - не на коронавірус, а на IQ

І тривожні щоденні заголовки на сайті Сумської міськради жирними шрифтом: "IQ сумчан за добу трохи зріс".

І маски хай лишаються обов'язково. Але не оце уродство, а як були раніше на йолку... Заєць, вовк, лисиця, ведмедь.

Не будьте такими скучними. Як говорив класик, Вам так ніхто грошей не дасть. А ті, що є - заберуть.

Дані Cost of Living in Sumy: https://www.numbeo.com/cost-of-living/in/Sumy

Проти ночі #4

Були hero. Стали zero. Чи ze!ro, якщо так більше подобається

Це якась странна субстанція, яка до нас приїхала.

Чим вони хороші?

Чого досягли в житті?

В чому їхня ефективність?

Трофімов, той що заст. голови Офісу Президента, під час представлення говорив, що Сумська область непогано виглядає в реформі децентралізації, а харківський прокурор говорив про реформу медицини як свій пріоритет в роботі.

І де все це? Де реформи?

Якесь харківське нашестя з відосіками. В себе дома максимум прокуратура чекає, то вони на гастролі до нас подалися, як цигани на літо з Кицмані до Києва. Онлі бізнес, насін персонал.

Проти ночі #5

Місцеві вибори 25 жовтня 2020 р. можуть стати поворотним моментом в українській представницькій демократії

Скоріше за все, місцеві партії переможуть загальнонаціональні політичні проекти у неофіційному "командному заліку".

Раніше це простіше було зробити через суб'єктів вищого політичного дивізіону. Реформа децентралізації проявила ще одну неочікувану здатність, яку автори не передбачили, коли її конструювали.

У Сумах перемагав колись проект "Нічний дозор", у Львові - "Самопоміч", у Вінниці – "Вінницька європейська стратегія", у Чернігові - "Рідний дім", у Харкові і Одесі - "Доверяй делам".

А поява загальнонаціональної партії мерів "Пропозиція" з хостінгом у Дніпрі свідчить про те, що ідеологія місцевого самоврядування може масштабуватися на всю країну.

Проти ночі #6

Поведінка мера Сум Олександра Лисенка перед виборами схожа на курку, якій відрубали голову. Тіло ще кудись біжить, лапки дергаються, якісь рішення приймаються, але все це неважливо. Все давно вже ясно

Він на сьогодні слабкий як ніколи. Токсичний для думаючих сумчан. Гість з минулого, який нікому не підходить. Але ніхто із сумчан не вірить у перемогу над ним.

З іншого боку, внутрішня політика в країні нагадує маразм. Політика нічого не робити, щоб ні за що не відповідати.

Після виборів ми побачимо парад місцевих суверенітетів. Програвши обласні центри Володмир Зеленський програє і парламентські вибори 2021 року. Країна вже рухається в режимі "місцевого самоврядування". Не президентської республіки, не парламентської. Державна влада девальвує. Губернатори на місцях вже ніхто.

Існуюча конструкція "сумського курятника" остаточно розвалюється.

Прийміть мої найщиріші співчуття, дорогі сумчани. І тримайтесь. Дізастер може бути знатний.

Проти ночі #7

Несподиванка. 

Мер на зустрічах з сумчанами почав виясняти від якої партії йому краще йти на вибори міського голови?

Типу все одно зараз "закриті списки", без партій ніяк, але вам містяни яка різниця? Обирайте мене в результаті закритого міжпартійного кастінгу. А це вообще круто. Давайте ми Вам купимо машину по закритому списку. Як? Ну, проста технологія. Ви даєте нам сто тисяч доларів, а ми Вам підберемо що-небудь в діапазоні від запорожця зі смітника до ламборгіні діабло.

Ви скажете — ви шо, оху#ли?

Нє, ну а Ви не оху#ли?

Себе продаєте на виборах так само, за тим же принципом.

Чому взагалі це питання так гостро постало?

Тому що в мера Сум Лисенка такий маленький рейтинг народної любові. Різні опитування показують трохи більше 20%. А чому не 60%? І більше. Тому що він на займався зв'язками з громадськістю, це було не просто відсутність роботи, це була антиробота. Така активність сприймалася ним опціонально, як щось непотрібне. Головне класти багато плитки.

Те, що рейтинги потрібно чистити як зуби - не у зв'язку з можливим переобранням челюсті, а щоб звичайний народець в роті не чудив, він цього довго не усвідомлював.

Лисенко до початку карантину у квітні 2020 року практично не займався своїм піаром. Давайте порівняємо мера і армію як інституції. А вибори і танк як інструменти досягнення певних цілей. Що головне в танку? Ну, це ясно. Але якщо серйозно, в танку головне броня і пушка. А радіо це звичайно добре, але давайте замість радіо поставим ще один пулемет. Тобто зробимо ще двадцять євродворів.

Своя логіка в цьому є. Пулемет річ корисна, це не пустий розхід бойової маси. А що важливо для танкіста? Ну і для мера в нашому випадку? Кріпкий кістяк, м'язи, здорова нервова система для швидкої реакції, гострий зір. Але найбільш важливим є імунітет, тому що з температурою і поносом нікуди наш амбал/чи мер не добіжить.

Танк без радіо.

zqechjg

В чому проблема зараз для міста і здорових людей?

Навіть Лисенка навчили — з гарною стартовою рекламою можно продать навіть гівно. А з дуже потужною медійною підтримкою гівно можно продати кілька разів.

Сумчани, вас не дивує, що ніхто з політичних важковаговиків не складає на сьогодні конкуренцію Лисенку? Все правильно, він обрав переважно немедійний, адміністративний шлях. Зараніше домовився з усіма, кого вважає реальними конкурентами, розклав майбутні кадрові пас'янси і з єхидною посмішкою дивится на "однозначно непрохідних" своїх конкурентів. А чого боятися, якщо ти єдиний ферзь на шахівниці?

А справа в тому, що по королівському флангу до крайньої клітини ігрового поля дуже легко може дійти непомітний пішак.

Танк з гарним американським радіо Harris Technologies, наприклад.

Резюме

В природі є три види сексу – по любові, за гроші і благодійний. Були мери, які пропонували секс по любові. Але любов пройшла. Були кандидати, щоб за гроші, але гроші спижжені. А благодійним сексом (який їм зараз пропонує Лисенко) сумчани не займаються принципово. На жалість тут не надавиш. Так ось, дорогі сумчани, секс по любові найкращий варіант. Можна за гроші. Можна. Але благодійним сексом  із цим блаженним? Він же сам не розуміє у що вляпався.

Проти ночі #8

Сьогодні поговоримо про вашу електоральну безвідповідальність і її реальну ціну для всіх

Я не хочу, щоб ви ще раз голосували поприколу.

Тому що оце все: - А давайте оберемо Лисенка, а давайте Зеленського, а давайте Діму Білана, а чо, прикольно!?))

- А давайте оберемо мером кота?

Я розумію, що ви не всі зі мною згодні. І всі хочуть Ісуса в мери Сум.

Але оберуть не Ісуса, а хард-версію іуди.

Проти ночі #9