Тростянецька міська ОТГ. Флагман реформи децентралізації в Україні, яка відповідає критеріям успішної, безпечної та ефективно керованої громади.
КНП "Центральна міська клінічна лікарня" Сумської міської ради уклала з Національною службою здоров’я України [НСЗУ] договори на 12 пакетів послуг, з них 7 — за пріоритетними напрямками: лікування пацієнтів з інсультом, інфарктом та скринінг онкопатологій. Загальна сума договору лікарні з НСЗУ в межах Програми медичних гарантій — 67, 2 млн грн. Докладно про це розповідає її директорка Валентина Домінас.
Замість 490 існуючих, в Україні може бути створено 129 районів. Але і цього забагато. На жаль, питання перейшло з технічної в політичну площину.
Уряд затвердив Перспективний план створення об'єднаних територіальних громад у Сумській області.
Є дві відповіді: проста і складна. Проста: забирати у власність і управління громадам, на території яких вони знаходяться. Складна: Зрозуміти весь дизайн реформи, вивчити історію і логіку реформи децентралізації, відчути темп всіх інших системних перетворень… і забирати все одно.
Чи справді дотримання формальних норм створює спроможні громади?
Максим Степанов, Реакція суспільства на вашу заяву про повернення до старого порядку в медицині показала, що критична маса медиків та пацієнтів в Україні вже не готові повертатися у минуле.
Реформа охорони здоров'я згортається. під приводом того, що не дали гроші. Зоряна Черненко-Скалецька хоч брала участь в її підготовці.
Уляна Супрун різко розкритикувала скасування медичної реформи. За її словами, називати "покращенням реформи" боягузливий крок у минуле – означає брехати та зневажати усіх українців, у тому числі медиків, які заслуговують на гідну та справедливу винагороду за свою роботу.
Стратегічне завдання – місцеві вибори 25 жовтня 2020 року мають відбутися на новій територіальній основі на рівні громад та районів.