Мінцифра запустила платформу Дія.Цифрова громада в тестовому режимі. Це база знань для відповідальних за цифровізацію у всіх органах місцевої влади — CDTO. Це заступники з цифрової трансформації, які поступово з’являються в кожному місті та громаді. Платформа Дія.Цифрова громада систематизує матеріали для CDTO на місцях. Тут містяться рекомендації щодо впровадження цифрових інструментів, план цифрової трансформації, алгоритми та нормативно-правові документи, які можуть знадобитися CDTO…
Під час онлайн конференції, яка була організована у тісній співпраці з Міністерством розвитку громад і територій України, йшлося про ключові передумови посилення муніципального інвестиційного потенціалу України. Програма «U-LEAD з Європою» зібрала разом представників Уряду, громад та міжнародних фінансових установ з метою створення спільного простору для обговорення між ключовими акторами цього процесу.
22 квітня 2021 року відбулася презентація інформаційно-аналітичного порталу спроможності громад. "Головним завданням в процесі децентралізації завжди було формування спроможних громад. З 1 січня цього року в Україні розпочався історичний етап - усі громади перейшли на прямі міжбюджетні відносини і стали рівними за статусом. І тепер велике значення має, наскільки ефективно вони працюватимуть. Тому вже зараз треба починати оцінювати діяльність та результати…
В цілому, абсолютно позитивно схвалювали ініціативи вже тепер екс-губернатора Юрія Чмиря близько 35% опитаних респондентів, і тільки близько 15% - абсолютно негативно. Приблизно половина опитаних сумчан ставиться до його ініціатив нейтрально, а за 10-бальною шкалою довіри він отримав 6,24 бали. І це є, в принципі, дуже пристойним результатом.
Президент Віктор Янукович не зміг би розраховувати на підтримку сумчан на виборах на президентську посаду, якби вибори проводилися вже в найближчу неділю.
На виборах мера за Геннадія Мінаєва готові проголосувати 36% сумчан.
9 – 11 грудня 2014 р., Офіс зв’язку українських аналітичних центрів у Брюсселі організував візит експертів – членів Офісу до Брюсселю.
9% опитаних сумчан однозначно вважають себе європейцями, ще 37% скоріше так вважають.
Лояльність до міста серед сумчан в цілому є не дуже високою. З 7 тверджень, які описують лояльність, сумчани найбільшою мірою погоджуються з твердженням "я люблю Суми" – 4,06 бали і найменшою мірою – з твердженнями "у Сумах я можу повністю реалізувати себе" – 2,94 бали і "Я б порадив (-ла) своїм друзям і родичам переїжджати у Суми" – 3,19 бали.…
Образ ідеального президента України включає у собі безліч характеристик, які можна поєднати у два блоки – іміджевий і змістовний. Ми зупинимося докладніше на іміджевій складовій і засобах передачі змістовної складової, оскільки імідж президента створюється як його власними зусиллями, так і зусиллями українських мас-медіа.