Під час онлайн конференції, яка була організована у тісній співпраці з Міністерством розвитку громад і територій України, йшлося про ключові передумови посилення муніципального інвестиційного потенціалу України. Програма «U-LEAD з Європою» зібрала разом представників Уряду, громад та міжнародних фінансових установ з метою створення спільного простору для обговорення між ключовими акторами цього процесу.
22 квітня 2021 року відбулася презентація інформаційно-аналітичного порталу спроможності громад. "Головним завданням в процесі децентралізації завжди було формування спроможних громад. З 1 січня цього року в Україні розпочався історичний етап - усі громади перейшли на прямі міжбюджетні відносини і стали рівними за статусом. І тепер велике значення має, наскільки ефективно вони працюватимуть. Тому вже зараз треба починати оцінювати діяльність та результати…
В цілому, абсолютно позитивно схвалювали ініціативи вже тепер екс-губернатора Юрія Чмиря близько 35% опитаних респондентів, і тільки близько 15% - абсолютно негативно. Приблизно половина опитаних сумчан ставиться до його ініціатив нейтрально, а за 10-бальною шкалою довіри він отримав 6,24 бали. І це є, в принципі, дуже пристойним результатом.
Президент Віктор Янукович не зміг би розраховувати на підтримку сумчан на виборах на президентську посаду, якби вибори проводилися вже в найближчу неділю.
На виборах мера за Геннадія Мінаєва готові проголосувати 36% сумчан.
9 – 11 грудня 2014 р., Офіс зв’язку українських аналітичних центрів у Брюсселі організував візит експертів – членів Офісу до Брюсселю.
9% опитаних сумчан однозначно вважають себе європейцями, ще 37% скоріше так вважають.
Лояльність до міста серед сумчан в цілому є не дуже високою. З 7 тверджень, які описують лояльність, сумчани найбільшою мірою погоджуються з твердженням "я люблю Суми" – 4,06 бали і найменшою мірою – з твердженнями "у Сумах я можу повністю реалізувати себе" – 2,94 бали і "Я б порадив (-ла) своїм друзям і родичам переїжджати у Суми" – 3,19 бали.…
Образ ідеального президента України включає у собі безліч характеристик, які можна поєднати у два блоки – іміджевий і змістовний. Ми зупинимося докладніше на іміджевій складовій і засобах передачі змістовної складової, оскільки імідж президента створюється як його власними зусиллями, так і зусиллями українських мас-медіа.
Цікавий парадокс саме цього блоку дослідження. Жителі міста Суми не вважають місто ні політичним, ні економічним, ні фінансовим, ні промисловим, ні аграрним, на транспортним центром країни. Очевидно, що так воно об'єктивно і є. Натомість відчуття гордості за те, що сумчани громадяни України та жителі міської громади - є достатньо високим.