11 червня 2021 року Програма "U-LEAD з Європою" провела третій захід із серії онлайн-візитів у найбільш успішні громади країни, що дає змогу подивитися на місцеве самоврядування під іншим кутом зору, демонструє всій країні замотивовані управлінські команди на місцях, які задають таку планку амбіцій, до якої варто підтягуватися всім іншим громадам країни.
8 червня 2021 року Програма "U-LEAD з Європою" провела другий захід із серії онлайн-візитів у найбільш успішні громади країни, що дає змогу подивитися на місцеве самоврядування під іншим кутом зору, демонструє всій країні замотивовані управлінські команди на місцях, які задають таку планку амбіцій, до якої варто підтягуватися всім іншим громадам країни.
Посібник "Місцевий економічний розвиток у територіальних громадах: корисні поради та кращі практики" призначений для представників місцевої влади, бізнесу та мешканців територіальних громад, які хочуть створити сприятливе економічне середовище на своїй території (ЗАВАНТАЖИТИ 1,9 МБ).
Саме такий вектор мають обрати для себе голови громад, щоб не лишатися вічними "завгоспами" та "ремонтниками". Автор: журналіст порталу "Децентралізація" Дмитро Синяк.
Інфраструктура займає ключове місце в розвитку економіки, оскільки її існування пов’язане зі станом продуктивних сил і територіальним поділом праці, а також ефективністю функціонування сфери матеріального виробництва. Інфраструктурне облаштування економіки країни з одного боку залежить від темпів модернізації, а з іншого – сама виступає постачальником економічного зростання.
Брендінг та стратегічне планування для м. Суми (грудень, 2012). Олександр Хоруженко, депутат Сумської міської ради, директор ГО "Центр досліджень регіональної політики" (м. Суми).
Олександр Хоруженко про план розвитку міста Суми до 2025.
Автор: Мирослав Кошелюк, незалежний експерт
Програма ЄС "U-LEAD з Європою", що підтримує реформу децентралізації в Україні, в тому числі, через покращення спроможності громад надавати якісні адміністративні послуги, відкрила 150-й ЦНАП, створений за підтримки U-LEAD. Протягом декількох місяців планується завершити підтримку програми по створенню ще понад 300 ЦНАП по всій Україні.
 Олександр Врублевський, експерт з питань діяльності старост та співробітництва територіальних громад