Радіо-цикл "Рік виборів" (2016)

Радіо-цикл "Рік виборів" (2016)

1 лютого на “Радіо Ера FM” стартував цикл радіопередач, присвячений майбутнім парламентським виборам в Україні. Гостями ефірів стали провідні експерти з теми виборів (зокрема члени Громадського консорціуму виборчих ініціатив), політики та  представники ЦВК. Під час передач учасники говорили про політичну ситуацію напередодні виборів, хід й результати виборчої реформи, виборчі системи, небезпеку фальсифікацій та механізми боротьби з порушеннями, суспільні очікування щодо виборів та їх вплив на європейську інтеграцію. Крім того, щовівторка та щочетверга в ефір виходили тематичні інформаційні ролики.

Цикл передач “На слуху: Рік виборів” – спільний проект Лабораторії законодавчих ініціатив та “Радіо Ера FM”, який здійснюється в межах Програми виборчої реформи в Україні, впроваджуваної Міжнародним фондом виборчих систем (IFES) за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).  Цикл передач “На слуху: Рік виборів” – спільний проект Лабораторії законодавчих ініціатив та “Радіо Ера FM”, який здійснюється в межах Програми виборчої реформи в Україні, впроваджуваної Міжнародним фондом виборчих систем (IFES) за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Цикл включає в себе 5 тематичних передач та 4 радіо-ролики.

Перша передача

ДАЙДЖЕСТ “На слуху: Рік виборів” (01.02.2012).

Відеозапис “Стара-нова виборча система в Україні”, учасники: Денис Ковриженко (ЛЗІ), Андрій Магера (ЦВК) та Сергій Ткаченко (КВУ-Донецьк), 1.02.2012.

Друга передача

ДАЙДЖЕСТ “На слуху: Рік виборів” (08.02.2012).

Відеозапис “Огляд року виборів”, учасники: Тарас Стецьків (фракція НУНС), Олександр Черненко (КВУ) та Олександр Хоруженко (Центр дослідження регіональної політики, Суми), 08.02.2012.

Третя передача:

ДАЙДЖЕСТ “На слуху: Рік виборів” (15.02.2012).

Відеозапис “Механізми виборчої фальсифікації та можливості боротьби з ними”, учасники: Ольга Айвазовська (ГМ “ОПОРА”), Тарас Березовець (“Berta Communications”) та Анатолій Бойко (КВУ-Одеса), 15.02.2012.

Четверта передача:

ДАЙДЖЕСТ “На слуху: Рік виборів” (22.02.2012).

П`ята передача

ДАЙДЖЕСТ “На слуху: Рік виборів” (29.02.2012).

Радіоролики:

  1. За якою системою Україна буде обирати парламент у 2012 році?
  2. Порушення на виборах-2012.