Коли ми починали створювати Краснопільську об’єднану територіальну громаду в рамках урядової політики децентралізації в далекому 2016, ми ставили планку високо: децентралізація - це передусім не про дрібниці, децентралізація – це філософія. Це надання людям інструментарію обирати собі таку владу, яка має необхідні повноваження, ресурси та відповідальність і працюватиме в інтересах наших людей і за участі наших людей. Ми були переконані,…
15 квітня 2021 року під головуванням керівника Краснопільської громади Юрія Яремчука відбулося друге засідання Робочої групи з розробки Стратегії розвитку Краснопільської селищної ради на період до 2030 року.
На перший погляд, на Сумщині сьогодні одне містоутворююче підприємство — державний кордон, одна містообіймаюча партія - "Батьківщина" і один містоконтролюючий мер — Олександр Лисенко. Однак, попри удавану простоту задачі, ми з вами склали тільки один бік сумського кубика Рубіка. Інші — вас теж не розчарують. Мер Сум Олександр Лисенко, безумовно, мріє зробити дубль: зберегти крісло і підперти його більшістю в…
Бути джентльменом сьогодні – це не просто лицарські вчинки. Це може бути як найбільшим моральним тягарем чоловіка, так і незаповненим його потенціалом, який не відразу і далеко не всім відкривається.
Відповідно до доручення Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана від 09.01.2019 № 49960/1/1-18 до 1 грудня 2019 р. обласні та Київська міська державні адміністрації мають розробити та подати на розгляд відповідних місцевих рад проекти регіональних стратегій розвитку на новий програмний період 2021-2027 рр., які розробляються на засадах Розумної [SMART] спеціалізації та активізації міжрегіонального співробітництва.
Відповідно до Закону України "Про добровільне об'єднання територіальних громад" у 2016 році Кролевецькою міською радою Сумської області було ініційовано об'єднання територіальної громади згідно з розпорядженням Кабінету міністрів Країни №1001-р від 08.09.2015 "Про затвердження перспективного плану формування територій громад Сумської області".
Відповідно до концепції реформування місцевого самоврядування у 2017 році створена Буринська об’єднана територіальна громада, яка об’єднала дев’ять сільських та міську раду. Перші вибори відбулись 29 жовтня 2017 року. м.Буринь стало центром об’єднаної громади.
Степанівська ОТГ Сумського району планує до 2025 року стати бізнес-майданчиком для обласного центру - м. Суми, адже у громади є можливості на: створення переробних підприємств, підприємства із сортування та часткової переробки сміття створення нових підприємств з переробки сільськогосподарської продукції та ремонту сільськогосподарської техніки створення медичного центру створення молодіжного спортивного центру відкриття центру дозвілля для молоді будівництво баз відпочинку
Кириківська ОТГ має можливості займатися розвитком кооперативного руху, садівництва, рибного господарства. У планах розвитку на період до 2025 року: створення міні-асфальтного заводу створення підприємства з переробки молока створення промислового парку створення молочного кооперативу
Недригайлівська ОТГсприятиме появі муніципальної поліції і формування концепції системи територіальної оборони, оскільки є загроза переходу в гарячу фазу замороженого конфлікту з РФ. У процесі реформуванні освітньої сфери реалізують проект "Нова українська школа", створять молодіжний хаб. За планами – створення комлексного Центру безпеки громади, до якого входитиме медична служба, пожежна та поліція. Цікаво, що у планах громади - комерційне вирощування енергоефективних рослин.