Вміти працювати з реальністю. Про правила життя сучасного джентльмена

Але все ж таки місія бути джентльменом – не для всіх. Якщо ви хочете викликати суспільного захоплення, поваги і гідності, можливостей багатого вибору, потрібно слідувати певним правилам Але все ж таки місія бути джентльменом – не для всіх. Якщо ви хочете викликати суспільного захоплення, поваги і гідності, можливостей багатого вибору, потрібно слідувати певним правилам

Бути джентльменом сьогодні – це не просто лицарські вчинки. Це може бути як найбільшим моральним тягарем чоловіка, так і незаповненим його потенціалом, який не відразу і далеко не всім відкривається.

Як правило, істину свого призначення визнати буває непросто. Для себе самого, перш за все. У тебе повинен бути план війни на це життя: у вимірі етики, моралі та чесності перед самим собою.

І всі ті правила, які писалися для джентльменів кілька століть, сьогодні більше свідчать про їхню слабкість, аніж силу. Тому що, сучасні чоловіки добре володіють усіма цими навичками, знають як поводитися з жінками, у вищому світі аристократії, під час серйозних переговорів.

Але все ж таки місія бути джентльменом – не для всіх. Якщо ви хочете викликати суспільного захоплення, поваги і гідності, можливостей багатого вибору, потрібно слідувати певним правилам.

 1. Життя не завжди є справедливим. Потрібно розуміти і приймати, що не все в житті відбувається чесно. Джентльмен сам будує свій шлях, є креативним і відповідальним. Він ніколи не дозволить обставинам керувати своїх життям, або впливати зсередини на прийняття рішень.
 1. Коли він хоче, щоб дещо змінилося – він змінюється сам. Its Really Just You. Єдина перешкода до успіху – це він сам. Він не звинувачує інших у власних невдачах, помилках, або у важких часах, які наступили. Найбільший бар’єр – психологічний; це справді – тільки ти!
 1. Розуміє ціннісний баланс між грошима і життям. Маючи багато готівки – не уникнеш смерті. Але можеш подовжити якісне життя. Гроші дають більше опцій у житті.
 1. Робити все на 100%. Не просто бездумно вкладатися годинами у щось безглузде, сподіваючись на успіх і віддачу одного дня. Він працює продуктивно, не відволікаючись ні на що зайве, що може заважати успіху. Вважає безцільним проживати час в соціальних медіа, чи щовечора просто дивитися телевізор. Це означає, що ви повинні порвати з усім, що вас тягне вниз, працює проти вашої мети. Також працює правило: Покажи своїх друзів – і я скажу хто ти.
 1. Він любить те, що робить. Будує свою кар’єр навколо своєї справжньої пристрасті. Джентльмен пристрасно працює сім днів на тиждень, рік за роком. Йому може бути сімдесят років, а він все ще по 16 годин працюватиме за чимось важливим без відпочинку. Для нього немає нічого більш приємнішого, ніж бути частиною якогось полювання.
 1. Розуміє, що він не може мати все. Кожна ціль має свою ціну pay-price-to-action. Це означає, щоб отримати щось більше, потрібно від чого відмовитися. Жертвувати тим, чого більшість ніколи б не робила. Як колись сказав Мухаммад Алі щодо свого часу, проведеного на тренуванні: "Страждай зараз, щоб прожити решту життя чемпіоном". Чим ви готові пожертвувати? Якщо ви не готові померти, то ви не готові жити. "Коли я отримаю те, що хочу, буду щасливим", - це найбільша брехня у світі. Тільки ті, хто намагається – виграють… або програють.
 1. Він знає, що межа бажань – це небо. Тобто, межі як такої не існує. Джентльмен повинен мріяти великим ідеями, думати великими категоріями і самому бути великим. Ставте цілі, яких не зможете досягти у цьому житті. Чим більше, тим краще. Якщо у вас в голові немає чітко сформованої кінцевої зупинки у житті, де б ви потім не зупинилися – вас все буде влаштовувати.
 1. Знає, що його ідеї – це просто ідеї. Якщо над ними не працювати. Все починається з ідей. А кращі з них – народжуються від революційного мислення та пристрасті. А от помирають вони - від байдужості, апатії та низьких очікувань. Тому, шукайте можливості, а не гарантії! Про гарантії думають чоловіки, які ні на що не здатні.
 1. Використовує страх на свою користь. Що таке страх? Це коли хибні уявлення виглядають як реальність. Стикаючись зі своїми страхами, ви стаєте сильнішими. Страх невдачі випливає з відсутності адекватної самооцінки та впевненості. Впораєтесь з цим – і це ваш ключ до успіху.
 1. Джентльмен грає, щоб виграти, а не програти.
 1. Знає, що в житті є два види банківських рахунків. Емоційний та фінансовий.
 1. Він ефективний переговорник. Знає, що кожна сторона перемовин має свою зону комфорту. Для ефективності він визначає межі комфортності іншої сторони, і укладає угоду якраз в зоні найближчого комфорту до себе. Звичайно, угода повинна бути вигідною обом сторонам, і добре називатися. Завжди поважайте людини з іншого боку. Він не такий дурний як ви вважаєте, і ви не такий розумний, як ви думаєте.
 1. Ніколи не сумнівайтеся у собі. Джентльмен ніколи не ділиться своїми сумнівами ні з ким, окрім свого наставника. Він може помилятися, але він ніколи не сумнівається. A man does not achieve success with only half a heart.
 1. Він знає, що всі угоди починається і завершуються з людьми. Через взаємодію плоті і крові, кісток і сухожилля, сердець і розуму, емоцій і душі.
 1. Він твердо вірить, що важкі часи – не надовго. А жорсткі джентльмени повинні діяти. Шлях до успіху ніколи не проходить гладко. Хаос – це нормально. Проблема тоді, коли його немає. Пам’ятайте, ви ніколи не будете мати все і відразу… have it all together.
 1. Приймає поради тільки від тих, хто досяг суттєвих результатів, і розуміється в темі. Джентльмен не прийме поради від однолітків, родини чи друзів, якщо вони самі не є високопродуктивними людьми… high performance people themselves
 1. Він чесний, етичний, моральний, etc. Напівправда і фейкова інформація легше продається, але жорсткіше повертається.
 1. Ніхто не може зіпсувати його день. Без його дозволу. Немає значення, що говорять дебіли.
 1. Він знає як комунікувати. Наводить контакт очима, читає мову тіла, і розуміє, що його презентація – це все. Пам’ятайте: Дві третини всього спілкування виражається невербально! Джентльмен спокійно сприймає своїх критиків, не стаючи розлюченим дурнем. Чим голосніше і швидше людина говорить, тим менш розумними його слова звучать в серцях і розумі слухачів. Джентльмен завжди думає перед тим, як говорити.
 1. Завжди слідкує за своєю репутацією. Це тінь, яка слідкує за ним кругом, куди він йде. Відтак, він ніколи не вибачається, якщо це по справжньому не щиро.