Моделювання нового адміністративно-територіального устрою Сумської області у південних районах (листопад, 2009)

Моделювання нового адміністративно-територіального устрою Сумської області у південних районах (листопад, 2009)

До уваги читача пропонуються аналітичні матеріали, що відображають результати дослідницької роботи Спілки підприємців Тростянеччини та її партнерів - Агентства регіонального розвитку "Поліс"(м. Тростянець), Центру досліджень регіональної політики (м. Суми), Інституту громадянського суспільства (м.Київ) у Тростянецькому, Охтирському, Лебединському та Великописпрівському районах Сумської області в межах проекту "Сприяння проведенню адміністративно-територіальної реформи у південному регіоні Сумської області".

Проект реалізовано в рамках програми ‘Залучення громадян та незалежних експертів до планування та реалізації адміністративно-територіальної реформи’, яка є спільною ініціативою Міжнародного фонду ‘Відродження’, Фонду Східна Європа та Швейцарсько-українського проекту ‘Підтримка децентралізації в Україні’ та реалізується у партнерстві з Міністерством регіонального розвитку і будівництва України за методично-консультаційної підтримки Інституту громадянського суспільства (м.Київ).

На основі зібраної інформації, експерти підготували аналітичні матеріали про сучасний стан устрою та можливі перспективи його розвитку та надали відповідні рекомендації органам влади. Запропоновані експертами моделі реформування були оприлюднені на підсумковому круглому столі, який відбувся в м. Суми. В його роботі взяли участь представники районних та обласної влади, громадських організацій, ЗМІ, а також учасники районних круглих столів.

Ця робота стала можливою завдяки тісній співпраці Спілки підприємців Тростянеччини з її партнерами за сприяння Сумської обласної державної адміністрації, районних державних адміністрацій Охтирського, Тростянецького, Лебединського, Великописарівського районів, голів районних, сільських та селищних рад.

 sumynews моделювання ато сумської обл. листопад 2009 1

 sumynews моделювання ато сумської обл. листопад 2009 2

 sumynews моделювання ато сумської обл. листопад 2009 3